Elektros Dienos - Ekskursijos

Ekskursijos

„Elektros Dienų“ ekskursijos – atrask, susipažink, pamatyk!

Ekskursijos į įmones suteikia puikią galimybę iš arčiau susipažinti su gamybos procesu, darbo perspektyvomis bei išgirsti universiteto absolventų mintis apie ateities perspektyvas. Metai iš metų organizuojamos ekskursijos sulaukia didelio studentų susidomėjimo. Tad ir šie metai nėra išimtis! Kviečiame aktyviai dalyvauti ekskursijose ir paįvairinti kasdienes paskaitas praktinėmis žiniomis.

UAB „Mars Lietuva“ - bendrovė, kuri iš šokolado įmonės išaugo į privačią pasaulinę įvairios produkcijos: gyvūnams, augintiniams skirto maisto, kramtomos gumos, saldumynų, maisto produktų ir gėrimų bendrovę, užsiimančią ir taikomaisiais moksliniais tyrimais, kuri vadovaujasi penkiais „Mars“ principais: kokybė, atsakomybė, bendradarbiavimas, efektyvumas, nepriklausomumas. Ekskursijos metu vyks įmonės pristatymas, turas po gamyklą, susitikimas su skyrių vadovais bei KTU absolventais, interaktyvios diskusijos. Atvyk ir pamatyk iš arčiau šios įmonės privalumus bei sužinok apie karjeros galimybes!

AB Stumbras įmonės filosofija paprasta: lyderystė – tai šių dienų uolaus darbo ir ilgaamžės patirties rezultatas. Brangindami laiko suteiktą išmintį, semiamės įkvėpimo iš senųjų tradicijų, liekame ištikimi natūralumui. Visa tai, pasikliaujant šiuolaikinėmis technologijomis bei ekspertų meistriškumu, padeda išlikti unikaliems! Nepraleisk progos ir apsilankyk įmonėje!


KADA?

Vasario 24 d.

ĮMONĖ?

UAB „MARS Lietuva“

KADA?

Kovo 7 d.

ĮMONĖ?

AB „Stumbras“

  • ED Eskursijos
  • ED Eskursijos