„Elektros Dienos“ 2018

Kovo 14-16 dienomis!

Tai akademinio, mokomojo, pažintinio pobūdžio renginių ciklas apie energetiką, elektros ir elektronikos technologijų naujoves. Šiais metais Jūsų lauks dar daugiau akiratį plečiančių užsiėmimų. Renginio dieną vyks ne tik paskaitos ir seminarai, bet taip pat apžiūrėti KTU laboratorijas bus kviečiami ir moksleiviai. O kaip gi be pramogų? Apie jas irgi pagalvojome. Šiemet Jūsų lauks pačių studentų bei moksleivių sukurtų prietaisų paroda bei naktinės robotų konstravimo varžybos!


Prisiminti ED'17

Šių metų „Elektros Dienose“ Jūsų laukia

Seminarai, diskusijos, ekskursijos, protmūšis ir dar daugiau!

Savadarbių prietaisų mugė - esi sukūręs kažką įdomaus, neįprasto? Ateik ir parodyk visiems! Tavo darbą įvertins kvalifikuoti KTU dėstytojai, o geriausią ir apdovanosime!

Protmušis - mėgsti įdomius klausimus ir nebijai pasivaržyti? Šis renginys kaip tik tau! Suburk neeilinę komandą ir registruokis protmūšiui, pilnam klausimų, susijusių su elektros technologijomis.

Seminarai - įdomiausios paskaitos įvairiomis temomis, kurias ves žymūs kviestiniai lektoriai.

Elektros Dienos: Schema - Naujos koncepcijos orientacinės varžybos!

Konstravimo varžybos - Patinka konstruoti? Nori susipažinti su elektra ir pats mokėti sutaisyti kasdien naudojamus elektros prietaisus, o tuo pačiu ir pasivaržyti su kitais? Ši renginio dalis kaip tik tau.

Interaktyvios dirbtuvėlės -Parodyk savo išmonę ir susikonstruok ką nors!